Poznaj swoją osobowość
(test i wyniki bezpłatne)

Dowiedz się, co kieruje Twoimi działaniami
i jak postrzegają Cię inni ludzie

Jaką masz osobowość?

Dowiedz się więcej o sobie.
Poznaj, kim jesteś naprawdę.

Przeczytaj informacje o teście ➤
people

Ciekawy czego dowiesz się o sobie?

Przeczytaj wrażenia innych

Kacper

Udział w teście był bardzo ciekawym doświadczeniem. Pytania, które z pozoru były łatwe, skłaniały do refleksji. Myślę, że tu trzeba być przede wszystkim szczerym wobec siebie. Wtedy można uzyskać prawdziwy wynik. Pozwala to spojrzeć na siebie trochę z innej strony i pomaga zrozumieć, jak może odbierać nas otoczenie.

Agata

Wzięłam udział w teście trochę dla zabawy, jednak już po kilku pytaniach dość mocno się zaangażowałam. Starałam się odpowiadać na pytania obiektywnie i nie zaznaczałam neutralnych odpowiedzi, tak jak jest zalecane. Na koniec dostałam analizę w pięciu obszarach, która trochę mnie zaskoczyła. Nie sądziłam, że mam osobowość neurotyczną. Daje do myślenia. Polecam każdemu zrobienie takiego testu, po prostu dla siebie :)

Marcin

Badanie nie zajmuje dużo czasu, a można poznać siebie trochę lepiej. Od zawsze lubiłem tego typu testy. Traktuję je zazwyczaj w ramach rozrywki, jednak tym razem wynik daje do myślenia. Byłem świadomy większości cech, które test wykazał, jednak pojawiły się też takie, o których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Trudno mi powiedzieć, na ile ten test jest wiarygodny. W moim przypadku się sprawdził.

Alicja

Do zrobienia testu namówiła mnie koleżanka. Szczerze mówiąc nie byłam nigdy przekonana do takich rzeczy. Kojarzyło mi się to z dużą liczbą pytań oraz sporą ilością zmarnowanego czasu. Ten test rozwiązuje się bardzo szybko. Mogłam to zrobić przy porannej kawie i od razu dostałam wynik. Wydaje mi się, że wynik pasuje do mnie. Moi znajomi też tak twierdzą :) Test jest lekki i przyjemny. Warto go zrobić tak dla siebie.

Krzysztof

Najważniejsze jest, żeby starać się szczerze odpowiadać na pytania, jeśli chcemy otrzymać wiarygodny wynik. Wbrew pozorom nie jest to łatwe, bo czasami będzie trzeba się przyznać do cech, których w sobie nie lubimy. Warto to zrobić, żeby zobaczyć, jak faktycznie wygląda nasz model osobowości. Nie spodziewałem się, że wskaźnik ekstrawersji będzie aż tak wysoki. Polecam każdemu, kto chce się dowiedzieć czegoś więcej o sobie.

Nie trać czasu i poznaj swoją osobowość!